Soczyste mięso,

Oryginalne dodatki

Główną rolę w kulinarnym repertuarze Butchery&Grill odgrywa mięso - świeże, soczyste i doskonale przyrządzone, dopasowane do Państwa upodobań. Uzupełnieniem mięsnych rarytasów są kolorowe i smaczne dodatki, przygotowane ze świeżych i zdrowych, sezonowych warzyw i owoców. Całość dopełnia szeroki wybór szlachetnych win, pochodzących z różnych stron świata.

Nasza restauracja Butchery&Grill to przede wszystkim aromatyczne steki wołowe. Nie stoi to jednak na przeszkodzie, by nasze menu było zachęcające również dla osób nie gustujących w mięsie, a także mających ochotę na nieco inne doznania smakowe.

Znajdą Państwo u nas apetyczne zupy i przystawki – idealne dla tych, którzy potrzebują „wrzucić na ruszt” dwa dania.

Co więcej, proponujemy również kilka rodzajów sałatek oraz dodatki jak na przykład, szczególnie często wybierane przez najmłodszych, frytki farmerskie, bądź ziemniaki z pieczonym twarożkiem.

W naszej ofercie znajdują się także desery, ponieważ wiemy, jak dobrze smakują one po sycącym obiedzie czy kolacji.

Jeśli chodzi o wybór napojów i alkoholi, to jest on bardzo szeroki. Nasi goście mogą zdecydować się zarówno na klasyczne kawy i herbaty, jak również napoje dość oryginalne – na przykład Cola Vanilla (USA). Oferujemy piwa butelkowe oraz beczkowe, które będą strzałem w dziesiątkę, jeśli na naszym talerzu znajdują się burgery. Nasz wrocławski lokal posiada również w swoim asortymencie szeroki wachlarz wódek, whisky, a także likierów.

Wrocław – gdzie znaleźć najlepsze burgery?

Głównym elementem menu oraz tym, co sprawia, że jesteśmy tak dumni ze swojej restauracji są przyrządzane przez nas steki i burgery. Specjalizujemy się w wołowinie sezonowanej, dlatego też nasze wrocławskie burgery są niezwykle dobre i apetyczne. Kuszą swoją kruchością, a zarazem miękkością, która sprawia że mięso wręcz rozpływa się w naszych ustach.

Nasz wyszkolony personel czuwa nad tym, by każde zamówienie przyrządzone było dokładnie oraz na wysokim poziomie.

Najlepsze burgery we Wrocławiu, to właśnie te pochodzące z restauracji Butchery&Grill. Świadczą o tym nie tylko pochwały płynące od naszych klientów, ale i również wysoki odsetek osób powracających w progi naszego lokalu.

Jesteśmy otwarci na potrzeby najmłodszych, z tego też powodu posiadamy w swoim menu zestawy dziecięce – zarówno z wołowiną, jak i kurczakiem. Warto też dodać, że przygotowywane przez nas steki będą posiadały stopień wysmażenia, o którym zadecyduje dany klient. W ten sposób mogą być Państwo pewni aromatycznego posiłku oraz niezwykłych doznań smakowych

.

Chcąc udać się na dobre burgery we Wrocławiu, warto zatem udać się do naszej restauracji Butchery&Grill. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz niezwykłą przygodę kulinarną, która z pewnością zapadanie Państwu w pamięć.